O nás

Hotel Zlatý Lev je situován v bezprostřední blízkosti centra v klidné části královského města Loun. Historická budova ve které se hotel nachází byla kompletně zrekonstruována v roce 2007. Hotel disponuje ubytováním ve dvou apartmánech, šesti dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích. Součástí hotelu je stylová restaurace s širokým výběrem jídel připravovaných podle nejnovějších trendů gastronomie. Pokud jste milovník vína, najdete příjemné a klidné posezení v našem vinném sklípku s širokou nabídkou moravských a zahraničních značkových vín. Naším přáním je, aby jste od nás odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Děkujeme Vám za Vaši návštěvu. 

Hotel Zlatý Lev nabízí prostorné a ve druhém patře klimatizované pokoje na klidném místě, pouhých 100 metrů z centra města Louny.
Restaurace v suterénu má vyklenuté stropy a kamenné zdi.

Všechny hotelové pokoje s bezplatným Wi-Fi jsou vybavené LCD TV a posezením. Každý z nich má vlastní koupelnu se sprchou. V hotelové restauraci se podává různorodá místní a mezinárodní kuchyně. V přilehlém vinném sklípku si můžete vybrat z moravských a cizích vín.

Servis a služby, které zákazníkům poskytujeme

Klimatizace

Pokoje ve druhém patře jsou vybaveny klimatizací.

Wifi zdarma

Po celém hotelu je  dispozici  WIFI připojení.

Kuchyňka

Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou.

TV

Každý pokoj je vybaven LCD televizí.

Minibar

Pohodlné postele

Novinky a aktuality

29.04.2016

Denní menu

restaurace hotelu Zlaty Lev Louny. Každý den se snažíme vytvořit skvělou atmosféru při stravování tím, že Vám uvaříme z české ale i zahraniční kuchyně.

více informací

27.04.2016

Ubytování v Lounech

Zažijte nádherné okamžiky v historickém městě Louny a rezervujte si ubytování v hotelu Zlatý Lev. Najdete zde skvělou kuchyni a romantické ubytování.

více informací
Máte rádi kvalitní českou kuchyni?
V naší restauraci si vychutnáte jedinečnou atmosféru.